Wizytówki

Tradycyjne wizytówki w nowoczesnym wydaniu

Wizytówki

Wybierz papier, dobierz format, dopasuj zdobienia i gotowe! Wizytówki Świebodzin.

Wizytówki standardowe – czy to już przeszłość ? wręcz odwrotnie, a może wizytówki PREMIUM? … a może chcesz jeszcze bardziej zaskoczyć klienta wizytówkami PREMIUM  z dodatkowymi lakierami? …. dobrze trafiłeś!

 

Drukarnia Świebodzin RekArt.pl ma w ofercie zarówno wizytówki z wykonaniem:

  • standard
  • premium
  • premium plus

Każda z powyższych wersji jest dedykowana dla klienta zarówno zaczynającego swoją podróż w biznesowy świat, jak i dla starych wyjadaczy.

 

Zaczynając działalność oszczędzamy koszty, wówczas polecamy wizytówki standard. Mamy je w formatach

  • 85×55
  • 90×50

na papierach o gramaturze aż 400 g.

Wizytówki Świebodzin.

Zobacz wybrane realizacje

Napisz do nas

Drukarnia RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

Wizytówki premium dla bardziej wymagajacych.

Jak już troszeczkę się pokazałeś i Twoi klienci są coraz bardziej ważni, polecamy wizytówki PREMIUM. To wersja wizytówki standard z dodatkowymi laminatami na całej ich powierzchni. Mamy w ofercie laminaty  

  • mat
  • połysk

oraz na życzenie docięcie narożników (zaokrąglenie).

 

A jak już chcesz być najlepszy to proponujemy wizytówki PREMIUM PLUS. To wersja łącząca obie wersje powyższe, plus dodatkowo lakiery wybiórcze.

 

Lakier wybiórczy to najprościej jest dodatkowa warstwa błyszczącego lakieru na matowej powłoce. To ty ustalacz co chciałbyś wyeksponować na swojej wizytówce.

Wizytówki poprzez swoją różnorodność stały się z biegiem czasu podstawą wszelkich relacji zawodowych. Trudno jest wyobrazić sobie kończące się spotkanie biznesowe, bez wymiany kontaktu do siebie czyli właśnie wizytówki.

 

W dzisiejszych czasach wizytówki tak naprawdę potrzebuje każdy od szeregowego pracownia, aż do prezesa dużej firmy. To potrzebny gadżet pierwszego kontaktu.

 

W drukarni Świebodzin RekArt.pl jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą z form wizytówki jaką sobie wymyślisz.

 

Mamy nawet w ofercie wizytówki dla najbardziej wymagających tj. wizytówki Aluminiowe. To już ciężko przebić : ) Mamy je w formacie 85×55 w kolorze srebrnym szczotkowanym. 

W ofercie drukarni znajdziesz także:

Scroll to Top