Ulotki

Reklamuj się za pomocą ulotek.

Ulotki reklamowe

Ulotki, zaraz po tak zwanej “poczcie pantoflowej” są najtańszą i najskuteczniejszą, a jednocześnie najbardziej niedocenianą formą reklamy. Popularne na całym świecie ulotki pozwalają dotrzeć do szerokiego grona odbiorców niewielkim, w porównaniu od innych form reklamy, kosztem.

 

Choć wydaje się to niemożliwe, ulotki łączą w sobie niewielką objętość z dużą pojemnością. Już jednostronna ulotka w formacie DL, a nawet DL pozwala na przekazanie wielu informacji.

 

Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania druku obustronnego, kolorowego, zwiększenie formatu nawet do A4, składanie ulotek wg potrzeb klienta. Taka różnorodność  pozwala na stworzenie niezwykle ciekawej oferty i umieszczenie w jednym miejscu wszystkich niezbędnych informacji w atrakcyjnej formie.

Zobacz wybrane realizacje

Napisz do nas

Drukarnia RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

Reklama na ulotkach

Uniwersalizm ulotek jest ich największą zaletą. Z jednej strony można tę formę reklamy wykorzystać jako broszurę wręczaną potencjalnym klientom na ulicach i w innych zatłoczonych miejscach, z drugiej natomiast można niepozorną ulotkę przeobrazić w wyszukany, prestiżowy, okazały prospekt.

 

Folderowi takiemu można nadać elegancki, reprezentacyjny i szlachetny charakter między innymi poprzez nałożenie folii soft-touch, dobór odpowiedniej gramatury i faktury papieru, a przede wszystkim poprzez dopracowanie projektu do całościowego wizerunku firmy.

Potrzebny jest format inny niż standardowe A5, A4 lub DL?

 

Papier jest na tyle wdzięcznym materiałem, że daje możliwości wycięcia różnych kształtów i składania wg oczekiwań klienta. Wszystko zależy od uzgodnień i  potrzeb. W takich sytuacjach optymalnym wyjściem jest kontakt i szczegółowe omówienie wszystkich elementów.

Ulotki reklamowe na każdą kieszeń.

Warto wspomnieć, że ulotki są nośnikiem reklamy, na który stać każdego i w który każdy powinien zainwestować, nie jest ważne, czy firma lub produkt są znanymi na rynku markami, czy promowany ma być wchodzący dopiero na rynek podmiot.

 

Warto pochylić się nad ulotkami na każdym etapie prowadzenia działalności. Dobrze zaprojektowane i przemyślane ulotki, foldery, prospekty, broszury pozwalają przez długi czas promować wszystko to, na czym nam zależy. 

Rodzaj produkcji, czyli druk offsetowy lub cyfrowy najlepiej zawsze omówić z drukarnią, aby zoptymalizować koszty i dobrać najkorzystniejszą cenowo i przede wszystkim jakościowo ofertę.   

 

Jeśli poszukiwaną formą reklamy jest niedrogi, ale skuteczny, dający duże możliwości, prosty nośnik, ulotka jest najlepszym wyborem.

 

Na ulotki stać każdego, nielicznych stać na brak reklamy.

W ofercie drukarni znajdziesz także:

Scroll to Top