Plakaty

Zaprezentuj swoja ofertę w formie plakatu.

Plakaty

Kiedy myślisz o słowie „plakat” to pierwsze co przychodzi Ci do głowy to reklamy różnych produktów, imprez czy wydarzeń  rozwieszonych na słupach ogłoszeniowych. Często plakat jest wykorzystywany w takiej formie, jednakże ma też wiele innych zastosowań.

 

Plakaty mogą służyć nam jako upiększenie wnętrza naszego salonu bądź biura. Profesjonalnie zaprojektowany i  starannie wydrukowany z pewnością zrobi wrażenie na innych.Zobacz wybrane realizacje

Napisz do nas

Drukarnia RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

Plakaty na specjalne okazje i nie tylko.

Plakat można również zobaczyć we wnętrzach budynków użyteczności publicznej, m.in. w urzędach, barach, kinach czy sklepach.

 

Warto podkreślić, że plakat jako forma reklamy ma bardzo wysoką skuteczność przekazu, ze względu na  nieograniczoną możliwość montażu w praktycznie każdym miejscu, dzięki czemu możemy być pewni o to, że nasza reklama zostanie zauważona.

Nasza drukarnia oferuje wszystkie standardowe formaty plakatów a także co istotne  wybór gramatury papieru.

 

Dostępne formaty papieru:

Dostępna gramatura papieru:

Plakaty w każdym formacie.

Format A3 (297mm x 420mm)

Jeden z najczęstszych formatów wykorzystywanych w tej formie reklamy. Jeżeli chcemy by nasze plakaty znalazły się w jak największej liczbie miejsc, to ten format spisze się bezbłędnie.

 

Format A2 (420mm x 594mm)

Format ten z powodzeniem  sprawdzi się, gdy będziemy chcieli wykorzystać plakat jako element dekoracyjny.

Nasza drukarnia oferuje najwyższą jakość wydruku, dzięki czemu państwa plakat będzie pięknie zdobił wybraną przestrzeń. 

 

Format A1 (594mm x 841mm)

Plakat o znacznie większej powierzchni,  który ze względu na bardzo dobrą widoczność, będzie bardzo skutecznym środkiem przekazu reklamy, szczególnie takiej jak ważne wydarzenia w przestrzeni miejskiej.

Plakaty w takim formacie można również wykorzystywać gdy chcemy ozdobić spore i przestronne pomieszczenia.  

 

Format A0 (841mm x 1189mm)

Ten format jest głównie wykorzystywany w przypadku reklamowania naszej działalności na szeroką skalę bądź we wnętrzach wielkopowierzchniowych budynków takich jak hale czy aren zmagań sportowych takich jak stadiony.Gramatura i materiał są bardzo istotne i mają ogromne znaczenie w przypadku rozmieszczenia plakatu

Papier 120g

Standarowy i najcieńszy rodzaj papieru używany przez naszą drukarnię. Zwykle drukuje się na nim plakaty o małej powierzchni, lub plakaty których ilość jest znaczna.

Papier 160g 

Nieco grubszy, stosowany do tego samego przeznaczenia o papier 120g, jednakże ze względu na gramaturę jest on nieco bardziej wytrzymały.W ofercie drukarni znajdziesz także:

Scroll to Top