Papier firmowy

Podkreśl prestiż swojej firmy.

Papier firmowy - pokaż swoją markę.

W dzisiejszych czasach większość korespondencji formowych przenieśliśmy do internetu, nie mniej jednak namacalny dowód sprzedaży, czy też oferta pokazana na papierze firmowym to kwintesencja stylu firmy i marki.

 

W zależności od tego do czego będziesz używał papieru firmowego, jego kanwa właściwie jest taka sama, zawsze pokazujemy stopkę z naszymi danymi. Na arkuszu umieszczamy logo naszej marki, jakieś hasło reklamowe, czy też po prostu podziękowanie.

Papier firmowy Świebodzin.

Napisz do nas

Drukarnia RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

Papier firmowy tradycyjny lub nowoczesny.

Właściwie to od nas zależy czy nasz papier firmowy będzie wyglądał tradycyjnie ze stopką i nagłówkiem, czy też mniej konwencjonalnie np. z logotypem po środku, czy też pokazanymi certyfikatami.

 

Cokolwiek byś nie zaprojektował, papier firmowy z ofertą na pewno Cię wyróżni. Na pewno jest czymś innym w gąszczu elektronicznej korespondencji typu email, sms.

 

Warto postawić na troszkę starszą metodę komunikacji, w nowej odsłonie. Na pewno przez kontrahenta zostanie to zauważone i docenione.

 

Mając na uwadze dobro naszego klimatu, planety ziemi warto korzystać z papieru firmowego robionego z materiału bezdrzewnego tzn. preprint lub po prostu na papierze z recyklingu. Papiery te mamy w ofercie w gramaturach 90 g.

 

W naszej drukarni RekArt.pl możesz zamówić papier firmowy w kilku najważniejszych formatach:

  • A3
  • A4 (najbardziej popularny)
  • A5
  • A6
  • DL

Nakłady papieru firmowego mamy dopasowane do wielu potrzeb, zaczynają się już od 50 szt. Nie mniej jednak najbardziej popularny pakiet to 1000 szt.

PAMIĘTAJ: Jak Cię widzą tak cię piszą. 😉 na papierze firmowym z RekArt.pl

W ofercie drukarni znajdziesz także:

Scroll to Top