Katalogi

Sposób na reklamę dla twojej firmy

Katalogi firmowe

Drukowany Katalog reklamowy hmmm, jeszcze nie tak dawno kompletnie zapomniana forma przekazu reklamy, produktu. Dzisiaj firmy coraz częściej powracają do tej formy reklamy.

 

Poważne firmy dostrzegły że mimo dobrych rezultatów swojego produktu w internecie nie docierają do wszystkich, stąd powrót katalogów reklamowych.

Katalogi na targi i konferencje.

Wszelkiego typu imprezy jak np targi, seminaria, spotkania nie mogę obejść się bez pokazania oferowanego produktu. A jak tego profesjonalnie dokonać jak nie z katalogiem produktów w ręku.

Katalogi firmowe Świebodzin.

Zobacz wybrane realizacje

Napisz do nas

Drukarnia RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

Katalog firmowy to coś do czego zawsze wrócisz.

Każdy chce być rozpoznawalny, a w połączeniu z profesjonalną wizytówką, teczką z ofertą, katalog dopełnia całości.
Do dobrze wykonanego katalogu firmowego, każdy chętnie powróci, sprawdzić czy to cenę czy parametry produktu, czy też po prostu odnaleźć kontakt.
Katalogi reklamowe, szyte zszywką zeszytową czy też eurozszywką to solidna podstawa do negocjacji i rozmów.

Katalogi reklamowe szyte - co to właściwie jest? zapytacie

Na początek warto wiedzieć że w haśle katalogi reklamowe możemy śmiało pisać całą gamę produktów marketingowo – reklamowych takich jak:

  • foldery reklamowe
  • broszury szyte
  • prospekty
  • zeszyty reklamowe

Każda z powyższych wersji może być przygotowana w sposób prezentujący zarówno firmę jak i sam oferowany produkt, tak naprawdę ogranicza nas wyobraźnia.

Można również dysponować kompletnym zestawem, np. na spotkaniu wręczamy wizytówkę, katalog firmowy i mały gadżet np. notes reklamowy wraz z długopisem. Na targach hostessy mogą wręczać gościom broszury szyte, czy też foldery reklamowe.

WAŻNE JEST TO – aby nie iść na kompromisy, nie oszczędzać na reklamie, która jest na pierwszej linii frontu w znalezieniu nowego kontrahenta.

 

Katalogi powracają do życia, są namacalne, są pierwszą przepustką do zakupu produktu, to na nich się w dużej mierze opieramy podejmując decyzję, to do nich wracamy, aby jeszcze raz zasięgnąć informacji.

 

Coraz więcej firm decyduje się na powrót do katalogów, do ich ponadczasowej pomocy w pozyskiwaniu klientów.

Katalogi reklamowe szyte na miarę.

W zależności od potrzeb możemy nadać katalogowi formaty od A4 poprzez A5, A6, do DL. Również w kolumnie rozmiarów B, oferujemy B5. Papier jest równie ważny co same posiadanie katalogu firmowego. Sam pomysł i projekt to za mało aby odnieść sukces. Sedno sukcesu tkwi w jakości papieru i druku, a u nas to jednak z najważniejszych cech.

Drukujemy na papierach:

  • kreda błysk
  • kreda mat

w gramaturach od 130 aż do 350 w zależności od konfiguracji.

Możemy zaskoczyć potencjalnego klienta zastosowanie okładki w wersji papieru 350 a środkiem w wersji papieru 130.

 

Idąc dalej możemy jeszcze bardziej podkreślić nasz katalog stosując na okładce lakiery wybiórcze UV, srebrzenie, złocenie, czy po prostu laminat.

 

Naszym zadaniem jest stworzenie dla Ciebie katalogu szytego na miarę 🙂 do 4 aż do 60 stron tekstu, reklam i opisów Twojego sztandarowego produktu.

W ofercie drukarni znajdziesz także:

Scroll to Top